Lezecké závody na obtížnost v Chocni 2. LIGA

20. listopadu se již tradičně na choceňské lezecké stěně konaly druholigové závody ČHS. Letošní ročník se podařilo uskutečnit i přes nepříznivé podmínky, které všeobecně panují, a po týdenních přípravách bylo vše na závody nachystáno. Velké díky patří především našim stavěčům a jejich pomocníkům, kteří stavěli závodní cesty mnohdy i dlouho do noci. Povedlo se jim tak pro závodníky v kategoriích chlapců a dívek U10, U12, U14 a B připravit devět krásných, leč zapeklitých cest. Na závody přijelo celkem 36 dívek a 26 chlapců. Závody by se nepodařilo uspořádat bez pomoci sponzorů jako jsou ČHS, město Choceň, Virgin Grip, Rafiki, Composit airplanes, Donocykl, PSP, Techplast, Orlická laboratoř, Elbas, Ocún, SAHM, Tilak, Singing rock, pekařství Lifka, Choceňská mlékárna, pivovar Splávek, Skimen

Je třeba také dodat, že se závodů účastnilo i několik domácích lezců a v celku se jim dařilo probojovat se na vysoké příčky. Nejlépe z choceňských lezců se vedlo Davidu Hejzlarovi, který ve své kategorii obsadil 2. místo. Dále pak Čendovi Pinkasovi, který se umístil jako čtvrtý, a Helče Nimhausové, která obsadila také čtvrtou příčku.

V neposlední řadě děkujeme všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří pomáhali závody připravit a dohlíželi na jejich hladký průběh.

Úplnou výsledkovou listinu dívek naleznete na: https://www.horosvaz.cz/res/archive/429/070527.pdf

Úplnou výsledkovou listinu dívek naleznete na: https://www.horosvaz.cz/res/archive/429/070527.pdf

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *