Objednané členství

Košík je prázadný
{{c.member.firstname}} {{c.member.surname}}, nar. {{c.member.birthdate | date: 'dd.MM.yyyy'}}, RČ{{c.member.rc}}
{{c.member.email}}, tel. {{c.member.phone}}, {{c.member.street}}, {{c.member.city}} {{c.member.zip}}
  • HK Choceň: {{membershipCodes.hkchocen[c.membership.hkchocen].name}} ({{membershipCodes.hkchocen[c.membership.hkchocen].price}} Kč)
  • ČHS: {{membershipCodes.chs[c.membership.chs].name}} ({{membershipCodes.chs[c.membership.chs].price}} Kč)
  • Alpenverein:
    • Členství: {{membershipCodes.oeavMembership[c.membership.oeav.membership].name}} ({{membershipCodes.oeavMembership[c.membership.oeav.membership].price}} Kč)
    • Připojištění: {{membershipCodes.oeavInvalidity[c.membership.oeav.invalidity].name}} ({{membershipCodes.oeavInvalidity[c.membership.oeav.invalidity].price}} Kč)
    • Časopis: {{membershipCodes.oeavMagazine[c.membership.oeav.magazine].name}} ({{membershipCodes.oeavMagazine[c.membership.oeav.magazine].price}} Kč)
{{totalPrice(c)}},- Kč

Email s objednávkou a detaily platby přijde na: {{cart[0].member.email}} Celkem: {{cartPrice()}},- Kč

Údaje o členovi

@

HK Choceň

{{mc.price}} Kč

ČHS

{{mc.price}} Kč

Alpenverein

Členství

{{mc.price}} Kč

Pojištění invalidity

DŮLEŽITÁ ZMĚNA OD 1.12.2018 Na základě dohody mezi vedením rakouského Alpenvereinu a rakouskou pojišťovnou Generali Versicherung AG, pojistitelem pro ÖAV, bylo rozhodnuto, že od 1.12.2018 si mohou členové Alpenvereinu uzavírat připojištění trvalé invalidity pouze přes stránku: objednávka připojištění jakmile jim dojde kartička.
Více info: https://alpenverein.cz/pripojisteni-trvale-invalidity

Časopis

{{mc.price}} Kč

Nápověda ČHS

Informace o ČHS Trio

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ UNIQA

zahrnuje léčebné výlohy, asistenční služby včetně záchranných prací (vrtulník, horská služba), pojištění odpovědnosti a úrazové pojištění, vztahuje se na jakýkoli turistický a částečně i pracovní pobyt v zahraničí (práce administrativního charakteru), práce instruktora atd., vztahuje se na sportovní aktivity včetně horolezectví, skialpinismu, lyžování, snowboardingu, jízdy na horském kole, canyoningu, paraglidingu a další často obtížně pojistitelné sporty, účast v soutěžích apod. Pobyt není nijak omezen nadmořsou výškou. Pojištění se nevztahuje pouze na skoky na lyžích, base jumping, bojové sporty, běh s býky, potápění se žraloky a potápění pod ledem, činnosti artistické, pyrotechnické, kaskadérské, krotitelské, záchranářské či práce v hlubinných dolech, lze pořídit s územní platností buď pro Evropu nebo pro celý svět, s různou délkou souvislého pobytu v zahraničí, k dispozici je i výhodný tarif pro rodiny, kumulativní limit pojistného plnění do výše 3 mil. Kč

ČLENSTVÍ V PZS

až 50% slevy na ubytování ve více než 1300 alpských chatách v Rakousku, Německu, Francii, Itálii, Švýcarsku, Španělsku, Slovinsku apod., které jsou vlastněny horolezeckými svazy zapojenými do mezinárodní reciproční smlouvy. Deutscher Alpenverein DAV, Fédération Francaise des Clubs Alpins et de Montagne FFCAM, Österreichischer Alpenverein OeAV, Federacion Espanola de Deportes de Montana y Escalada FEDME, Club Alpino Italiano CAI, Schweizer Alpen-Club SAC, Alpenverein Südtirol AVS, Federazione Alpinistica Ticinese FAT, Liechtensteiner Alpenverein LAV, Planinska sveza Slovenije PZS, Vereinigung der akademischen Alpenclubs der Schweiz VAAC

Rodinné členství ČHS Trio:

Příklad - otec, matka, 2 děti. Nejprve se zaregistruje jeden z dospělých, přičemž si vybere "ČHS Trio: rodina - platící dospělý". Zbytek rodiny si při registraci vybere "ČHS Trio: rodina - druhý dospělý a max 4 děti"

Nápověda Alpenverein

Informace o pojištění Alpenverein

Informace o pojištění trvalé invalidity

Rodinné členství Alpenverein:

Příklad - otec, matka, 2 děti. Nejprve se zaregistruje jeden z dospělých, přičemž si vybere "Rodinné členství - 1.dospělý [kategorire A]". Poté se zaregistruje druhý dospělý a vybere si "Rodinné členství - 2.dospělý [kategorire B]". Děti si poté při registraci vyberou "Rodinné členství - děti/studenti"

Příklad - matka, 2 děti. Nejprve se zaregistruje dospělý, přičemž si vybere "Rodinné členství - 1.dospělý [kategorire A]". Děti si poté při registraci vyberou "Rodinné členství - děti/studenti"

Rodinné členství lze aplikovat na děti (do 18 let), juniory (19-25 let) i studenty (26-27 let - potvrzení o studiu).

Cena členství: {{totalPrice(selected)}},- Kč
Zkontrolujte, zda jste vyplnili všechny údaje!

V případě problému nebo dotazu ohledně registrace kontaktujte Kubu nebo někoho z výboru